Uvodni strana Česky English Deutsch РУССКИЙ  
Uvodni strana

Technologie projektu

Provoz projektu TRITON Restaurant CLOSED EDITION je realizován soustavou několika zařízení, specializovaných serverů, které nezávisle na sobě zajišťují jednotlivé fukce tohoto informačního systému.

Konektivita pro servery a podpůrná zařízení projektu TRITON Restaurant CLOSED EDITION je zajištěna připojením do sítí Casablanca, TransgasNet a UPC.

Webcamera - servery <B>TRITON Restaurant CLOSED EDITION</B>
Tuto web kameru provozuje společnost Casablanca Int..

Hlavní www server projektu TRITON Restaurant CLOSED EDITION je umístěn v housing centru Casablanca Int. v serverové místnosti, do které se právě díváte.

Operačním systémem u všech využívaných zařízení, na kterých projekt TRITON Restaurant CLOSED EDITION a podpůrné aplikace běží, je OS Linux s využitím aplikací MySQL, PHP, Apache, Postfix a řadou dalších (zkrátka, bez majkrosoftu a bez namáčení :o) ).

Pro jasnější představu o možnostech celého technického řešení si zkuste tuto stránku prohlédnout v některém z paralelních výstupů:

Hlavní výkonnou aplikací celého projektu je redakční systém Web2.CZ, doplněný výkonnými moduly informačního systému Web2.cz. To celé vytváří pohodný přístup jednotlivým autorům, kteří zde mohou pracovat nejen samostatně, ale i v rámci jednotlivých nezávislých redakcí. Toto řešení zároveň umožňuje publikovat materiály z jednotlivých redakcí nejen v rámci našeho "hlavního" projektu TRITON Restaurant CLOSED EDITION, ale zároveň můžeme zajišťovat automatizované výstupy pro naše vlastní i partnerské projekty.

Zpet Vytisknout tuto stranku Tuto stranku přidat do oblíbenych polozek Odesilani vzkazu a pozadavku NovinkyRezervace stolu Zpet na začatek stranky
Najdete nás na Facebooku
Graf. design: Ladislav Zikmund, Foto a texty: Adria-Neptun (2005©2018) Tech. realizace: Xland.cz, Powered by: Web2.cz, Posledni aktualizace teto stranky: 11.11. 2005